Príťažlivosť k rovnakému pohlaviu

TIMOTHY LONG

Základné info o programe

29. apríl  - 4. máj 2019

29. apríl - Bratislavské Hanusove Dni

1. máj - Možnosti prístupu k ľuďom s príťažlivosťou k rovnakému pohlaviu

(pre širokú verejnosť)​

2. máj - Možnosti prístupu k ľuďom s príťažlivosťou k rovnakému pohlaviu

(pre tých, ktorí slúžia v cirkvi)

3 - 4. máj - Reintegratívna terapia: Základný tréningový modul

(pre psychoterapeutov)

O Timovi

Timothy D. Long, LMFT

Timothy D. LONG, licencovaný manželský a rodinný psychoterapeut,  ukončil magisterské štúdium  na Covenant Theological Seminary (Master of Counseling, Master of Divinity). V súčasnosti je klinickým riaditeľom Kainos Christian Therapy v Beverly Hills v Kalifornii (USA), kde  poskytuje reintegratívnu terapiu, AEDP, EMDR a terapiu zameranú na emócie (EFT).  Spoločne so svojím tímom pomáha párom, jednotlivcom, dospievajúcim a rodinám v  riešení manželských kríz, sexuálnych problémov, pri závislostiach, depresiách, úzkostiach, obsedantno-kompulzívnych poruchách, a tiež pri liečbe a zotavovaní sa zneužívaných a zanedbávaných detí. Okrem toho, že napomáha klientom k trvalej zmene, sa venuje výcviku psychoterapeutov a integrácii viery a terapie. Žije v Los Angeles so svojou manželkou a dcérou.


Profesijné certifikáty:
Licencovaný terapeut v Manželskej a rodinnej terapii (California)
Certifikovaný terapeut v Reintegratívnej terapii
Certifikovaný terapeut v EMDR (EMDRIA)

Reintegratívna terapia

Reintegratívna terapia používa evidence-based terapeutické postupy (založené na dôkazoch). Klienti nie sú podporovaní v tom, aby zmenili svoju sexuálnu orientáciu, ale aby vyriešili svoje traumy a závislosti, pričom zmeny v oblasti sexuality môžu byť vedľajším efektom.

Kredity

Podujatia sú akceptované Slovenskou komorou psychológov ako súčasť sústavného vzdelávania zdravotníckych pracovníkov. Za účasť na 1-dňovom seminári (1. máj 2019) je priznaných 5 kreditov a za účasť na 2-dňovom tréningovom module (3. a 4. máj 2019) je priznaných 14 kreditov, v súlade s platnou legislatívou.

Podporte nás

Budeme vďační, ak nám poukážete 2% z daní, alebo toto podujatie akýmkoľvek spôsobom podporíte. Všetky potrebné informácie ku 2% nájdete tu

Ak by ste preferovali inú podporu, kontaktujte nás prosím na: info@timlong.sk

Ďakujeme.

Podujatie podporili